تجربه استفاده Cyto Forte

تجربه استفاده از Cyto Forte توسط ماریا از پاریس

بازخورد مصرف Cyto Forteمن کپسول های Cyto Forte را به توصیه دوستم خریداری کردم ، که مانند من قبلاً از تشدید مکرر ورم مثانه رنج می برد. قبلاً ، همان رژیم درمانی به طور مداوم تجویز می شد: آنتی بیوتیک ها ، داروهای گیاهی ، ضد اسپاسم ، فیزیوتراپی و غیره. بعلاوه ، بسیاری از درمانهای جایگزین آزمایش شده است. نتیجه به سرعت ظاهر نشد ، درد مداوم من را دیوانه کرد ، انتظار نتیجه روی اعصابم بود. و بنابراین من آن را امتحان کردم و پشیمان نیستم!

این دارو را در برابر سیستیت از کجا بخریم؟

من با تحویل در وب سایت رسمی خریدم ، بنابراین از شارژ اضافی اجتناب کردم و نسخه اصلی آن را دریافت کردم. روش کار کاملاً ساده است: فرم سفارش را پر کنید ، اپراتور با شما تماس می گیرد و زمان سفارش و تحویل را تأیید می کند ، در زمان تعیین شده با پیک ملاقات می کنید.

چگونه دارو مصرف کنیم؟

نحوه استفاده: برنامه کاربردی نیز بسیار ساده است: با تشدید التهاب مثانه مزمن ، من 1 کپسول صبح و عصر به مدت یک ماه نوشیدم. من نتیجه را صبح روز بعد احساس کردم - درد ناپدید شد ، و من آزادانه نفس کشیدم.

شش ماه است که دیگر این بیماری را به یاد نمی آورم ، که به مدت سه سال هر 2-3 ماه یکبار خود را یادآوری می کند. من قصد دارم دوره دیگری را صرف نوشیدن کنم تا در نهایت نتیجه را تثبیت کنم. زنده باد زندگی بدون سیستیت!